• E-mail : doga.numan@hotmail.com
  • Telefon Numarası: 0505 855 19 30
  • Adres : Aşağı Nohutlu Mahallesi, Hüzni Sokak, No:8 PK:66100 Merkez / YOZGAT

Vizyonumuz

Anasayfa Vizyonumuz

Vizyonumuz

Öğrenci kardeşlerimiz ve değerli ailelerinin kısa sürede göstermiş oldukları yoğun ilgi ve alakaya çok teşekkür ederiz. Yozgat'taki yurtlar içerisinde en güvenilir yurt olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.


YOZGAT'TAKİ EN GÜVENİLİR ve LÜKS YURT

Bütün Odalarımızda Yangın Uyarı Sistemi, Bütün Yurt alanında YANMAZ KABLO ( HELOJEN FREE) Zehirli Gaz ve Duman Çıkarmayan Kablo ve borulama, 120 dk Yangın anında dumana ve ısıya dayanıklı Yangın Kapıları …. 

Hayatının baharındaki yavrularımızın CAN GÜVENLİKLERİ, CEREN KIZ YURDU YOZGAT Yönetiminin birinci görevidir.
Bağımsız değerlendirme kuruluşları tarafından yapılan değerlendirme ve incelemelerde CEREN KIZ YURDU 
GÜVENİLİR, EN KALİTELİ VE LÜKS YURT olarak tescillenmiştir.

Gelir odaklı yaklaşımlardan uzak Öğrenci Odaklı yönetim ve hizmet anlayışını ön plana çıkarmaktayız.
Yozgat ilinin şimdiye kadar yapılmış ve yapılmakta olan YOZGAT'TAKİ KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI içerisinde CEREN KIZ ÖĞRENCİ YURDU en lüks ve güvenilir yurttur.

Yurt inşaatında kullanılan bütün malzemelerde insan yaşam kalitesi en ön planda tutulmuş, Yurt Katların, Lobi alanının, Kolidorlarının, Ortak Kullanım Alanlarının ve Yurt girişinin tamamı 34 kamera ile korunan tek ve ilk öğrenci yurdudur.
YOZGAT'TAKİ EN KALİTELİ YURT
 
 
Yurdumuzda misafir edeceğimiz Öğrenci Kardeşlerimiz için bir Otel anlayışında saat 11'e kadar geç kahvaltı, Yemek Fabrikasında yapılacak olan özel yemek ki 3-4 hafta farklı yemek ikramı ile zengin bir menü…

Yurt odalarının tamamında WC,DUŞ, LAVABO ile Otellerde bulunan JET SICAK SU ( anında sıcak su), Elektrik gitti yalanlarından uzak bir anlayış ile Yurdumuzun tüm alanlarını besleyen JENARATÖR, su kesik, su yok gibi uyduruk bahanelerden uzak Krom Nikel Su Deposu…Kişiye özel tanımlanmış İnternet kotası.. Arkadaşım çok kullandı ben az kullandım veya kotası ve hızı düşük internete son…
Yurdumuzu açmadan yerlerini ayırttıran öğrenci kardeşlerimizin güvenlerini boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalışacağız. Yozgat'taki Kız Öğrenci Yurtları içerisinde En Güvenilir Yurt olmak için var gücümüzle çalışarak bu önemli sektörün öncü kuruluşu olmak en büyük arzumuzdur.

YOZGAT İlinin En Güzel ve En Lüks yerinde açmış olduğumuz Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Öğrenci Yurtları Sektöründe bir ilk olmuştur. Herkes ilin en ücra, merkeze en uzak, arka sokaklarına Yurt açarken CEREN KIZ YURDU YOZGAT'IN EN MERKEZİ YERİNDE OLMANIN VE YURT STANDARTLARINA GÖRE ÖZEL YAPILMIŞ BİR YATIRIM OLMANIN HAKLI GURURUNU VE ONURUNU YAŞIYOR.

Unutmayalım almadığınız hizmet en pahalı hizmettir.
Kalite Asla Tesadüf Değildir. 
 
Numan KILIÇARSLAN