• E-mail : doga.numan@hotmail.com
  • Telefon Numarası: 0505 855 19 30
  • Adres : Aşağı Nohutlu Mahallesi, Hüzni Sokak, No:8 PK:66100 Merkez / YOZGAT

Neden Biz

Anasayfa Neden Biz

Neden Biz

SAYIN VELİLER VE ÖĞRENCİ ARKADAŞLARIMIZ;

Yozgat Ceren Kız Yurdu; YOZGAT ilinde 2017-2018 yılı Eğitim Öğretim Yılı içerisinde faaliyete başlayacaktır.

Yozgat Ceren Kız Yurdu; YOZGAT'ın Merkezi konumundadır. Lise Caddesinde, YOZGAT VALİ KONAĞININ Yanındadır. Alış veriş Merkezleri, Sağlık Ocağı, Kırtasiyeler, Dolmuş Durağı, Cafeler, Valilik, Belediye, Kütüphane gibi yerlere yürüme mesafesindedir. Şehrin en lüks konumundadır.

Yapmakta olduğumuz YOZGAT CEREN KIZ YURDU bir OTEL konforunda yapılmaktadır.

Yozgat Ceren Kız Yurdunda; öğrenci arkadaşlarımızın rahatı için, Milli Eğitim Bakanlığımızın belirlediği öğrenci yaşam metre karesine uyulmaktadır. Yani 2 kişilik odaya 3 kişi, 4 kişilik odaya 8 kişi yatırılmayacaktır. Her şey belirlenen kanunlar ve nizamlar çerçevesinde olacaktır.

YURT Odalarımızda ve Sosyal Alanlarda kullandığımız Elektrik Malzemeleri tamamen HALOJEN FREE ( YANMAZ VE ZEHİRLİ GAZ VERMEYEN ÜRÜNLER) kullanılmaktadır.

Yozgat Ceren Kız Yurdunun; Bütün Odalarında YANGIN UYARİ SİSTEMİ bulunacaktır. YURDUN bütün KORİDOLARINDA ve SOSYAL alanlarında YANGIN UYARI SİSTEMİ Bulunacaktır.

Yozgat Ceren Kız Yurdunda 24 saat çevreyi gören güvenlik kamerası bulunacak hiçbir öğrenci kardeşimizin rahatsızlığına müsamaha gösterilmeyecektir.

Engelli kardeşlerimiz için odamız ve yurdumuzda sosyal olanaklar bulunacaktır.

Yozgat Ceren Kız Yurdunda 24 saat kesintisiz internet hizmeti sağlanacaktır.

Yozgat Ceren Kız Yurdunun; bütün odalarında OTEL tipi Banyo bulunacaktır.

Yozgat Ceren Kız Yurdunun; JENARATÖRÜ bulunacak ve elektrik kesintilerinden öğrenci arkadaşlarımız etkilenmeyecekler kısaca mağdur olmayacaklardır.

Yozgat Ceren Kız Yurdunda; 24 saat JET SICAK SU bulunacaktır.

Yozgat Ceren Kız Yurdunda; Öğrencilerimize SPOR yapma merkezi bulunacaktır.

Yozgat Ceren Kız Yurdunda öğrencilerimizin çamaşırlarını yıkamaları için en son teknoloji çamaşır yıkama ve ütü odası bulunacaktır.

Yozgat Ceren Kız Yurdunda; su deposu bulunacak ve su kesintisi olmayacaktır.

Yozgat Ceren Kız Yurdunda; Odalarda ders çalışma masaları olduğu gibi, bağımsız 2 adet ders çalışma odası ve 2 adet çizim odası bulunacaktır.

Yozgat Ceren Kız Yurdunda; 24 saat Çay, Kahve, Nescafe, Sıcak içecekler ücretsiz olacaktır.

Yozgat Ceren Kız Yurdunda öğrencilerimize günlük Ambalajlı Doğal Kaynak Suyu Ücretsiz olarak verilecektir.

Kısaca YOZGAT Ceren Kız Yurdunda hayaller değil gerçekler olacaktır. Öğrenci kardeşlerimiz Ceren Kız Yurdunu başka illerdeki lüks ve kaliteli yurtlarla kıyaslayacaklardır. Yurdumuzun ayrıcalıklarından sınırlama olmaksızın yararlanacaklardır.

Kısaca değerli Veliler ve Kıymetli Öğrenci arkadaşlarımız bu yurdu sizlerin rahatı ve huzuru için yapıyoruz. Yurdumuzun ilimizin tanıtımına sağlayacağı katkı bizim için en önemli kazanım olacaktır.

BOZOK ÜNİVERSİTESİNİ eğitim hayatında seçen öğrencilerimizi, rahat ettirmek bizim önceliğimiz olacaktır.

Saygılarımızla..

Numan KILIÇARSLAN