• E-mail : doga.numan@hotmail.com
  • Telefon Numarası: 0505 855 19 30
  • Adres : Aşağı Nohutlu Mahallesi, Hüzni Sokak, No:8 PK:66100 Merkez / YOZGAT

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

2014 yılında Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ın; İllerde Üniversite Öğrencilerinin konaklamalarının ekseriyette Feto Terör Örgütü üyeleri tarafından sağlandığı, bunun neticesinde gençlik üzerinde etkili olmaya çalıştıklarını, Ülkesi ve Devletinin yanında olan sade vatandaşların illerde Öğrenciler için Yurt, Pansiyon veya Öğrenci evleri açmaları gerektiğini belirtmesi üzerine,15 kişilik, yüksek kalitede, yüksek konforda Ceren Öğrenci Pansiyonunu açarak hiç bilmediğimiz bir alanda faaliyette bulunmaya başladık.

Bu süreç içerisinde öğrenci arkadaşlarımıza vermiş olduğumuz yüksek konfor ve hizmet; diğer kaliteden uzak başka yurt veya pansiyonlara örnek teşkil etmiş bizlere ayak uydurmak için kalite ve konforlarını artırmak zorunda kalmışlardır. Kazanan Yozgat'ta konaklayan öğrenci arkadaşlarımız olmuşlardır.

2 yıllık süre içerisinde ilimizdeki üst düzey bürokrasiden, üniversite kadrolarından ve binlerce veliden işletmemizi büyütmemiz yönünde talep ve tavsiyeler almanın haklı gururu ile yeni, modern bir bina yapmak için yola çıktık.

Bu süreçte yardımlarını esirgemeyen Millet Vekilimiz Yusuf BAŞER'e, İnşaatımızı yaparken istemeden rahatsızlık verdiğimiz Valimiz Kemal YURTNAÇ ve değerli Ailesine ve bizleri bu yatırımı yapmamızda önümüzü açan Belediye Başkanımız Kazım ARSLAN'a sonsuz teşekkürlerimizi bir borç bilir hepsine canı gönülden binlerce teşekkür ederiz.

Belediye ve Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği kriterlere uygun Yozgat'taki Özel Yurtlar içerisinde tek Yurt olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Odalarımızda; elektrik tesisatları Halojen Free (Yanmaz ve zehirli gaz vermeyen boru ve kablo kullanan ), bütün odalarımızda yangın alarm sistemi, Jeneratörü, Otel tipi sıcak su sistemi, Çocuklarıyla görüşmeye gelen velilerin konaklayacağı misafirhanesi, odalarında uydu tv sistemi, odalarında mini buzdolapları, Sosyal alanlarda ve koridorlarda yangın alarm sistemi, yangın söndürme sistemi, 2 adet kafeteryası, spor alanı, her katta koridorların güvenlik kamerası ve Engelli öğrenci kardeşlerimizin konaklayacağı oda ve sosyal alanları ile daha sayamadığımız bir çok özelliği olan 144 kişi/yıl kapasiteli YOZGAT CEREN KIZ YURDUNU hizmete açmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Bu zorlu süreçte desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, öğrenci arkadaşlarımızla bire bir ilgilenerek CEREN KIZ YURDUNU bir MARKA haline getiren eşim Ceren KILIÇARSLAN'a sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Önümüzdeki süreçte önce Ülkemize sonra Yozgat'ımıza hizmet etmek bizim için onurların en büyüğüdür. Bu yolda bizden desteklerini esirgemeyen bütün çalışanlarımıza ve dostlarımıza da teşekkür ederiz.

Kalite ve güvenin tek adresi olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz. CEREN KIZ YURDU
KALİTE VE GÜVENİN TEK ADRESİ.