• E-mail : doga.numan@hotmail.com
  • Telefon Numarası: 0505 855 19 30
  • Adres : Aşağı Nohutlu Mahallesi, Hüzni Sokak, No:8 PK:66100 Merkez / YOZGAT

Saraykent Kız Yurdu

Anasayfa Saraykent Kız Yurdu

Saraykent Kız Yurdu

Saraykent lüks kız yurdu olarak kendini ispatlamış bir yurttur. Yatakhanesi, Yemekhanesi, Temizliği ile ailelerin güvenebileceği Saraykent  lüks kız yurdudur. Öğrencilerin kendini rahat hissedebileceği derslerine daha rahat çalışabilmesi için yurdumuzda Çay ve Kahve hizmetlerimiz ücretsiz verilmektedir. 

 Saraykent'te Lüks bir kız yurdu olduğu kadar hizmet konusunda güven veren bir yurttur. Sizler de kızlarınıza Saraykent'te güvenli kız yurduarıyorsanız. Saraykent Kız Yurdu sizler için en ideal tercihtir. Yurdumuz  Saraykent'te  güvenilir kız yurdu olmakla kalmayıp kızlarınız için güvenle konaklaması için her türlü imkanı sunmakta olup kendi evlerinde gibi rahat olmalarını sağlamaktadır. 

Yurdumuzda 7 gün 24 saat sıcak su akmakta olup duş imkanı bulunmaktadır. Saraykent kız yurdu yemekleri tamamen helal ürünler standardına uygun malzemelerden yapılmaktadır. 

Çocuklarınızı ziyarete geldiğinizde sizler için konaklama imkanı sağladığımız misafirhanemizde ağırlamaktayız. Odalarımızın tamamında uydu yayın tv sistemimiz bulunmaktadır. 

Saraykent kız yurdu çamaşırhanesi bulunduğundan günlük oda temizliği bulunmaktadır. Bu durum kızlarınızın daha hijyen bir ortamda olmasını sağlamaktadır. 

Çocuklarımız için öncelikle güvenli bir ortam olduğunu benimsemiş ve bu sebeple Yurdumuzun tüm koridorlarında otomatik yangın söndürme ve alarm sistemi bulunmaktadır. Engelli öğrenci çocuklarımız için kolaylıkla oda ulaşımı ve faaliyet yapabilecekleri alanlar düşünülmüştür. 

Unutulmamalıdır ki her çocuk bizler için gelecek ve umuttur. Saraykent'in en nezih kız yurdunda sizleri ağırlamaktan onur duyarız.
Saraykent kız yurdumuz konum açısından oldukça iyi bir yerde olup ulaşımı çok kolaydır. 
Saraykent Kız Yurdu